RNC55J1871DSRSL65
MFR.Part #
RNC55J1871DSRSL65
JLCPCB Part #
C3399989
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors