RNC55H1091BSRE565
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1091BSRE565
JLCPCB Part #
C3429173
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.09kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors