RN60D1873FBSL
MFR.Part #
RN60D1873FBSL
JLCPCB Part #
C1428468
Description
-65℃~+175℃ 187kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors