RNC55H1074FRRE8
MFR.Part #
RNC55H1074FRRE8
JLCPCB Part #
C3485531
Description
-65℃~+175℃ 1.07MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors