RNC55H1074FRRE5
MFR.Part #
RNC55H1074FRRE5
JLCPCB Part #
C3369343
Description
-65℃~+175℃ 1.07MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors