RNC55H1072FMR36
MFR.Part #
RNC55H1072FMR36
JLCPCB Part #
C3408740
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors