RNC55H1023FRRSL
MFR.Part #
RNC55H1023FRRSL
JLCPCB Part #
C1804063
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors