RNC55H1020FSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1020FSRSL65
JLCPCB Part #
C3425508
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors