RNC55H1001FRRE7
MFR.Part #
RNC55H1001FRRE7
JLCPCB Part #
C3478101
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors