RNC55H1003FRRE7
MFR.Part #
RNC55H1003FRRE7
JLCPCB Part #
C3435636
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors