RNC55H1000DSRE8
MFR.Part #
RNC55H1000DSRE8
JLCPCB Part #
C3350456
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors