RNC50K4871FRB14
MFR.Part #
RNC50K4871FRB14
JLCPCB Part #
C1424635
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.87kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors