RNC50K4022FRRSL
MFR.Part #
RNC50K4022FRRSL
JLCPCB Part #
C1823542
Description
-65℃~+175℃ 100mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors