RNC50H2002BRR36
MFR.Part #
RNC50H2002BRR36
JLCPCB Part #
C1820474
Description
-65℃~+175℃ 100mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors