RNC50K2433FRB14
MFR.Part #
RNC50K2433FRB14
JLCPCB Part #
C1423795
Description
-65℃~+175℃ 100mW 243kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors