RNC55H1003BRRE865
MFR.Part #
RNC55H1003BRRE865
JLCPCB Part #
C3569970
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors