RNC50K1620FMB14
MFR.Part #
RNC50K1620FMB14
JLCPCB Part #
C1424252
Description
-65℃~+175℃ 100mW 162Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors