RNC50J9652BRBSL31
MFR.Part #
RNC50J9652BRBSL31
JLCPCB Part #
C3389169
Description
-65℃~+175℃ 100mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors