RNC50J9652BRRSL31
MFR.Part #
RNC50J9652BRRSL31
JLCPCB Part #
C3430142
Description
-65℃~+175℃ 100mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors