CRCW080515K0JNEAIF
MFR.Part #
CRCW080515K0JNEAIF
JLCPCB Part #
C4179141
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS