RNC50J9312BSR36
MFR.Part #
RNC50J9312BSR36
JLCPCB Part #
C1825174
Description
-65℃~+175℃ 100mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors