RNC50J9091FSR36
MFR.Part #
RNC50J9091FSR36
JLCPCB Part #
C3431253
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors