SA78CAHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA78CAHE3/54
JLCPCB Part #
C1980751
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 126V 1uA 4A 500W@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS