RNC50J8762BSB45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J8762BSB45
JLCPCB Part #
C3404491
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors