MMB02070D8204BB200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMB02070D8204BB200
Description
-55℃~+125℃ 400mW 8.2MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS