RNC50J86R6BSRE7
MFR.Part #
RNC50J86R6BSRE7
JLCPCB Part #
C3411732
Description
-65℃~+175℃ 100mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors