RNC50H2432BRB14
MFR.Part #
RNC50H2432BRB14
JLCPCB Part #
C3474545
Description
-65℃~+175℃ 100mW 24.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors