RNC50J8662BSRSL
MFR.Part #
RNC50J8662BSRSL
JLCPCB Part #
C3470702
Description
-65℃~+175℃ 100mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors