AC01000007500JA100
MFR.Part #
AC01000007500JA100
JLCPCB Part #
C1398522
Package
Plugin,D4.3xL11mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 1W 750Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.3xL11mm Through Hole Resistors ROHS