Y1625390R000F9W
MFR.Part #
Y1625390R000F9W
JLCPCB Part #
C4166023
Description
-55℃~+150℃ 300mW 390Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS