RNC50J75R0BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J75R0BSRSL31
JLCPCB Part #
C3464631
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors