MMA02040E1270DB300
MFR.Part #
MMA02040E1270DB300
JLCPCB Part #
C1701126
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS