RNC50J7500BSR36
MFR.Part #
RNC50J7500BSR36
JLCPCB Part #
C3422284
Description
-65℃~+175℃ 100mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors