RNC50J7320BSR36
MFR.Part #
RNC50J7320BSR36
JLCPCB Part #
C3470593
Description
-65℃~+175℃ 100mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors