RNC50J6903BRB1431
MFR.Part #
RNC50J6903BRB1431
JLCPCB Part #
C3578142
Description
-65℃~+175℃ 100mW 690kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors