RNC50J6733BSRSL
MFR.Part #
RNC50J6733BSRSL
JLCPCB Part #
C1841940
Description
-65℃~+175℃ 100mW 673kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors