ERC50135K00BHEB500
MFR.Part #
ERC50135K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3481995
Description
-65℃~+175℃ 100mW 135kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS