RNC50J6730BSRSL
MFR.Part #
RNC50J6730BSRSL
JLCPCB Part #
C3458351
Description
-65℃~+175℃ 100mW 673Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors