ERC5050K500BEEK500
MFR.Part #
ERC5050K500BEEK500
JLCPCB Part #
C3466326
Description
-65℃~+175℃ 100mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS