RNC50J6651BSRE5
MFR.Part #
RNC50J6651BSRE5
JLCPCB Part #
C3557274
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors