RNC50J6122BSB14
MFR.Part #
RNC50J6122BSB14
JLCPCB Part #
C1468871
Description
-65℃~+175℃ 100mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors