RNC50J6043BSR3631
MFR.Part #
RNC50J6043BSR3631
JLCPCB Part #
C3446953
Description
-65℃~+175℃ 100mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors