RNC50J6040BSRE6
MFR.Part #
RNC50J6040BSRE6
JLCPCB Part #
C1823750
Description
-65℃~+175℃ 100mW 604Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors