RNC50J5903FSRE7
MFR.Part #
RNC50J5903FSRE7
JLCPCB Part #
C3398990
Description
-65℃~+175℃ 100mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors