Y162910R0000C0W
MFR.Part #
Y162910R0000C0W
JLCPCB Part #
C3931649
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10Ω ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount