RNC50J5490FSBSL
MFR.Part #
RNC50J5490FSBSL
JLCPCB Part #
C1450888
Description
-65℃~+175℃ 100mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors