Y14427K20000T0L
MFR.Part #
Y14427K20000T0L
JLCPCB Part #
C1484852
Description
-55℃~+125℃ 500mW 7.2kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors