RNC50J5113FRB14
MFR.Part #
RNC50J5113FRB14
JLCPCB Part #
C1483241
Description
-65℃~+175℃ 100mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors