RNC50J5111BRRE8
MFR.Part #
RNC50J5111BRRE8
JLCPCB Part #
C3506256
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors