RNC50J4931DSRE6
MFR.Part #
RNC50J4931DSRE6
JLCPCB Part #
C1820800
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors